Úsporné světelné vánoční řetězy v provedení LED

Úsporné světelné vánoční řetězy v provedení LED

LED Vánoční osvětlení

30.05.2019
Zajímavosti
5/5
   ( 1 hlasů)
Marek Kotala

Všichni milují novoroční svátky, to je doba, kdy se vracíme do dětství. Zejména mnoho radosti nám udělal světelný vánoční řetěz. Tento konec roku nás už potěší velkolepé světelné vánoční řetězy v provedení LED

 

Není žádným tajemstvím, že právě elektrické vánoční řetězy jsou stále klíčovou výzdobou slavnostního designu. Vánoční strom, na kterém není taková dekorace, vypadá nudně. Dnes můžete vidět v obchodech se světelnou dekorací neskutečné množství designů, barev a velikostí. Od klasických světelných řetězů s miniaturními žárovkami po kabely se skrytými LED diodami. Klasika je romantická, ale spolehlivost takového obyčejného světelného řetězu není nejvyšší. Mínus žárovek je, že se rychle zahřívají, často hoří a jsou velmi křehké.

Efektní LED světelné řetězy! Jaká je jejich výhoda?

Především je to kvůli tomu, že jsou na kabelech nainstalovány LED diody. Působivé LED světelné řetězy se často používají v místech, kde není možné rychle změnit žárovku, která není v pořádku. A možnost s LED je ideální. Tyto žárovky mohou sloužit delší dobu než lampy, ve kterých se používají wolframové vlákna. LED dekorace nevyžadují zvláštní péči, jsou utěsněny v plastovém pouzdře, nikoliv ve skle. Kromě toho nemají žhavou spirálu.

LED světelné řetězy – další výhody

První výhodou LED girland je, že jejich funkčnost se nezhoršuje, pokud taková světelná dekorace náhodně spadne na podlahu. Ve vánočních výzdobách tohoto typu jsou sériově zapojena pět až šest LED, po kterých se spojka provádí v paralelním schématu. Proto, pokud jedna dioda přestane svítit, celý světelný řetěz pokračuje v normálním fungování. Důležitou výhodou LED dekorace je, že spotřebovávají podstatně méně elektřiny než zastaralé žárovky. Pokud mluvíme o společných parametrech, pak existuje spousta výhod. LED světelné řetězy mají různé tvary, barvy, navíc může existovat systém pro programování režimu provozu.  

Vánoční výzdoba bytu – inspirace!

Logo Můj deníček - Marek Kotala
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Doporučuji

Venkovní vířivky pro celoroční provoz od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivky. | Digitalizace VHS s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. | Skenování diapozitivů a sken negativů a fotek. Navštivte pobočku Digializace VHS - Marie Cibulkové 26 | Bitcoin Bitmain Antminer Firmware Innosilicon | Maminčiny TOP recepty. Recepty na nejrůznější typy jídel, obědy, večeře. | Rady pro domácnost, Jak udělat, Co je to, Proč | Přihlášení se do služeb internetového bankovnictví a rady a pomoc s přihlášením k ostatním bankovním i nebankovním institucím. | Internetové bankovnictví Mojebanka a George. Nebankovní půjčky od Cofidis, Kamali, Homecredit a další tipy na bankovní i nebankovní služby.