Netradiční LED vánoční osvětlení

Netradiční LED vánoční osvětlení

Efektní a úsporné LED vánoční osvětlení

06.11.2017
Zajímavosti
0/5
   ( 0 hlasů)
Marek Kotala

Vánoce – to je nejen oslava narození Ježíše Krista, ale také oslava světel. LED světelné řetězy  zdobí interiér a venkovní prostředí.  Barevná světla svítí všude tam, kde to je možné. Velmi oblíbený je světelný řetěz posetý křišťálovými koulemi. Tato odolná světla nabízejí luxusní okouzlující vzhled vaší venkovní vánoční výzdobě. Každý prut je dlouhý 20 stop a dává tak dostatek světla, přičemž každá kulička má průměr 2 palce. Existuje spousta způsobů, jak vytvořit s těmito světly unikátní výzdobu, protože jsou nabízeny v barvách, jako je modrá, fialová a pestrobarevná. Dalším plusem je, že tato světla jsou velmi snadno instalovatelná.

Efektní a úsporné LED vánoční osvětlení – měděné dráty

Úsporné LED vánoční osvětlení  měděné dráty patří mezi žhavé novinky.  Proč si nevychutnat úžasnou atmosférou těchto slunečních světelných strun. Vyrábějí se z ohebného měděného drátu, tato světla jsou snadno použitelná pro zdobení miniatur. Příkladně vánočních větviček nebo sušených květin ve vázičce.  LED světelné řetězy zdobí vše – vánoční stromek, ploty, balkony, římsy, okapy. Proč tedy neozdobit i trávu? Trávní světla! Tyto úžasné trávníkové světla byly navrženy tak, aby vytvářely efektní osvětlení v prostoru s malými náklady a úsilím! Můžete osvětlit svou zahradu díky světelnému řetězu s jednoduchým odvíjením kola světla a přitahováním každé diody do požadovaného umístění. Jedná se o poměrně nový trend na trhu s osvětlovacím zařízením a lze již s určitosti říci, že v brzké době se stane dominantou vánočního zdobení.

Kaskádové světla – excentrické světelné řetězy

Meteorologické dešťové světlomety OMGAI jsou jedinečné díky svému efektnímu designu. Nádherně tvarovaným LED kaskádovým světlem skvěle ozdobíte venkovní stromy, okraje patia nebo střechu. Každé světlo má délku osmi centimetrů, což vytváří dokonalý jemný vzhled deště. Pokud chladné bílé světlo není barva, kterou hledáte, tato unikátní světla jsou k dispozici také v modré a pestré barvě.  

Vánoční výzdoba bytu – inspirace! 

 

Logo Můj deníček - Marek Kotala
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Doporučuji

Venkovní vířivky pro celoroční provoz od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivky. | Digitalizace VHS s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. | Skenování diapozitivů a sken negativů a fotek. Navštivte pobočku Digializace VHS - Marie Cibulkové 26 | Bitcoin Bitmain Antminer Firmware Innosilicon | Maminčiny TOP recepty. Recepty na nejrůznější typy jídel, obědy, večeře. | Rady pro domácnost, Jak udělat, Co je to, Proč | Přihlášení se do služeb internetového bankovnictví a rady a pomoc s přihlášením k ostatním bankovním i nebankovním institucím. | Internetové bankovnictví Mojebanka a George. Nebankovní půjčky od Cofidis, Kamali, Homecredit a další tipy na bankovní i nebankovní služby.