Můžu taky těžit Bitcoin?

Můžu taky těžit Bitcoin?

Jak koupit nebo těžit Bitcoin

13.02.2019
Zajímavosti
0/5
   ( 0 hlasů)
Marek Kotala

Už jste slyšeli o těch "Bitcoinech"? Nejspíše ano, a dnes si povíme o tom, jak takový Bitcoin získat.

Bitcoin je dnes již taková alternativní měna neboli kryptoměna, kterou se dá platit v nejrůznějších e-shopech a obchodek jako je např. Alza.cz . Bitcoin však není jediná kryptoměna a těchto virtuálních měn je dnes více jak 1500 druhů. Do jakékoliv kryptoměny můžete investovat napřímo, koupíte si na burze část Bitcoinu nebo jiné kryptoměny a spekulujete na jeho kurz vůči např. Dolaru nebo Euru.

Další, již méně známou formou jak Bitcoin získat je si ho vytěžit. Ano slyšíte správně, kryptoměny se dají těžit a to pomocí vlastního počítače a lepší herní grafické karty a nebo specializovaného příslušenství tzv. ASIC přístroje.

 

Chci těžit Bitcoin sám

V případě, že patříte mezi technicky zdatnější, máte čas a chuť se začít věnovat těžení Bitcoinu a dalších kryptoměn vlastními silami, doporučím začít např. na této webové stránce: JAK TĚŽIT BITCOIN SÁM


Chti těžit Bitcoin s profesionálem

A poku byste chtěli do kryptoměn investovat, ale nemáte čas, náladu ani technické znalosti v oboru, je zde možnost jak do Bitcoinu investovat prostřednictvím pronájmu těžebních strojů. Více o tématice se dozvíte na této webové stránce: JAK TĚŽIT BITCOIN S PROFESIONÁLEM

Logo Můj deníček - Marek Kotala
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Doporučuji

Venkovní vířivky pro celoroční provoz od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivky. | Digitalizace VHS s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. | Skenování diapozitivů a sken negativů a fotek. Navštivte pobočku Digializace VHS - Marie Cibulkové 26 | Bitcoin Bitmain Antminer Firmware Innosilicon | Maminčiny TOP recepty. Recepty na nejrůznější typy jídel, obědy, večeře. | Rady pro domácnost, Jak udělat, Co je to, Proč | Přihlášení se do služeb internetového bankovnictví a rady a pomoc s přihlášením k ostatním bankovním i nebankovním institucím. | Internetové bankovnictví Mojebanka a George. Nebankovní půjčky od Cofidis, Kamali, Homecredit a další tipy na bankovní i nebankovní služby.