Léto jak má být

Léto jak má být

26.07.2022
Zajímavosti
5/5
   ( 1 hlasů)
Rafael Santy

Je léto, čas dovolených, chvíle, kdy si chceme odpočinout a relaxovat. Vyjedeme někam na chatu, chalupu, do hotelu nebo penzionu a chceme, aby se naše hlava odreagovala. Už od pradávna je jasné, že takovou relaxaci nám může dát chvíle s knížkou. A proto tu jsou moje knížky, které Vás dovedou odvést od reality a přivést vás do světa fantasy a scifi. To všechno Vám knížky od Rafaela Santyho můžou poskytnout.

Odpočinek s knihou

Jaké knížky si tedy můžete od Rafaela Santyho přečíst? Co vás čeká? Navštivte moje webové stránky - https://www.rafaelsanty.eu/ a tam najdete veškerou mojí „práci“. Můžete si zakoupit knihy v podobě e-book, nebo klasickou knihu nebo audioknihy. Na stránkách najdete zdarma i náhledy, takže se můžete zkusit začíst, zkusit si, zda Vám budou knihy vyhovovat a zda to je ta pravá kniha pro odreagování Vaší mysli.

Kniha Ghramen

První byla napsána kniha Ghramen, která pojednává příběh o cestě k duševní svobodě. Pomáhá a vysvětluje, jak brát i negativní věci pozitivně a na nepříjemnosti se koukat jinýma očima. Ghramen je mystický román, fantasy příběh. Kniha, která Vás provede nejrůznějšími kouty světa, podíváte se na problémy jinými a různými pohledy a zkusíte v sobě sami najít, co v životě hledáte.

Trilogie Divnoles

Můžete si také vybrat trilogii Divnoles, díl I, II a III. První díl Sám je fantasy příběh, který vypráví Bohouš ze zapadlé hospody o tom, jak jdete do lesa na houby a cestou zpátky nenajdete silnici, vlastní auto ani vlastní život. Druhý díl Realita iluze a iluze reality je příběh, kdy jste přišli o svoji partnerku a vidíte najednou realitu v úplně jiném pohledu. Vytváří se iluze, není jasné, co je sen a co ne, co je realita. Poslední díl trilogie Soukromá věčnost je návodem, snahou o vytvoření si vlastní věčnosti. A s tím je spojená nejen věčný život, ale také zodpovědnost. Vše, co se vytvoří, se musí také zničit. Všechny tři díky jsou ideální pro odpoutání se od okolního světa, nástroj, jak si odpočinout a vytvořit si svůj čas pro relaxaci a smýšlení.

Akce k výročí 20 let

Právě teď je tomu 20 let, kdy byla napsána kniha  Ghramen. K tomuto výročí jsou pro Vás na našich stránkách připravené dárky, které dostanete, pokud si knihu pořídíte. A dokonce u nás můžete získat knihu i zcela zdarma, tedy lépe řečeno za 1,- Kč. Stačí je kliknout na naše webové stránky a vybrat si, který formát knihy Vám nejvíce vyhovuje. Dovolte své mysli, aby si odpočinula a vzala na chvíli dovolenou!

 

Logo Můj deníček - Marek Kotala
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Doporučuji

Venkovní vířivky pro celoroční provoz od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivky. | Digitalizace VHS s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. | Skenování diapozitivů a sken negativů a fotek. Navštivte pobočku Digializace VHS - Marie Cibulkové 26 | Bitcoin Bitmain Antminer Firmware Innosilicon | Maminčiny TOP recepty. Recepty na nejrůznější typy jídel, obědy, večeře. | Rady pro domácnost, Jak udělat, Co je to, Proč | Přihlášení se do služeb internetového bankovnictví a rady a pomoc s přihlášením k ostatním bankovním i nebankovním institucím. | Internetové bankovnictví Mojebanka a George. Nebankovní půjčky od Cofidis, Kamali, Homecredit a další tipy na bankovní i nebankovní služby.