Jak sehnat malíře v Praze?

Jak sehnat malíře v Praze?

Natěračské i malířské práce v Praze

25.05.2017
Zajímavosti
0/5
   ( 0 hlasů)
Marek Kotala

Máte doma stará okna, která jsou oprýskaná a nevypadají dobře? Nechcete si pořizovat nová, ale rádi byste jejich vzhled vylepšili? V tom případě kontaktuje malíře pokojů Praha.

 

Jednou z našich služeb, které nabízíme, je také lakování a natěračství.

 

Naši lakýrníci Vám upraví a natřou jakýkoliv materiál od dřeva až po kov. Součástí našich lakýrnických prací je samozřejmě důkladné očištění povrchu - broušení, opálení, oškrábání, odstranění rzi, dále úprava povrchu - nátěr, nástřik, napouštění a nakonec výběr vhodného laku - na bytové doplňky, truhlářské výrobky,  na venkovní objekty nebo protipožární nátěry. Nakonec Vám rádi poradíme, jak se o nalakované povrchy správně starat, aby Vám vydržely dlouho jako nové a jejich kvalita nijak neklesala.

 

Naše natěračské práce zahrnují pomoc s výběrem vhodné barvy, odstínu a materiálu. Podle typu prostor se s Vámi domluvíme na správném typu nátěru a doladíme veškeré detaily naší práce. Součástí našich prací je také odstranění starých nátěrů, opalování barvy z rámů dveří, oken nebo zárubní, broušení, tmelení. Vše si domluvíme dle stávajícího stavu. Naše natěračské práce jsou nátěry fasád, nátěry venkovních a vnitřních parapetů, okapů, žlabů, ochranné nátěry střech, nátěry komínů, plotů, nátěry dveří a zárubní, nátěry radiátorů a trubek. Umíme také provádět speciální nátěry jako jsou antistatické nátěry, protiskluzové nátěry, antikorozní a protipožární nátěry a lité povrchy.

 

Na našem webu naleznete veškeré informace o našich prácích, reference a ceník. Pokud Vás zajímá, jaká bude předběžná cena Vaší zakázky, můžete si ji orientačně spočítat v naší kalkulačce, nebo nás kontaktujete.

Kontaktujte malíře pokojů Praha telefonicky, emailem a nebo pomocí kontaktního formuláře kdykoliv, ať už o víkendu nebo svátku, kdykoliv během dne. 

Logo Můj deníček - Marek Kotala
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Doporučuji

Venkovní vířivky pro celoroční provoz od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivky. | Digitalizace VHS s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. | Skenování diapozitivů a sken negativů a fotek. Navštivte pobočku Digializace VHS - Marie Cibulkové 26 | Bitcoin Bitmain Antminer Firmware Innosilicon | Maminčiny TOP recepty. Recepty na nejrůznější typy jídel, obědy, večeře. | Rady pro domácnost, Jak udělat, Co je to, Proč | Přihlášení se do služeb internetového bankovnictví a rady a pomoc s přihlášením k ostatním bankovním i nebankovním institucím. | Internetové bankovnictví Mojebanka a George. Nebankovní půjčky od Cofidis, Kamali, Homecredit a další tipy na bankovní i nebankovní služby.