EF Recycling s.r.o. - Kdo jsme a co děláme

EF Recycling s.r.o. - Kdo jsme a co děláme

03.05.2022
Zajímavosti
5/5
   ( 1 hlasů)
Marek Kotala

Jsme česká firma, EF Recycling,  se sídlem ve Smržovce, v blízkosti Liberce, která se zabývá výkupem a recyklací plastů.  Vykupujeme více než 100 druhů plastů a ty poté zpracováváme a regranulujeme. Tyto recykláty pak prodáváme dalším firmám po celém světě, které je vyžijí pro další zpracování.

 

Kromě výkupu plastů a kovů se také zabýváme odpadovým hospodářstvím, nabízíme

poradenství v oblasti zavádění systémů ochrany životního prostředí, externího ekologa,

bezpečnostních poradců či prevence a omezování znečišťování životního prostředí.

Cílem naší společnosti je pomoci společnosti a snížit ekologickou zátěž, která je způsobená čím dál větším používáním plastového a také kovového materiálu.

Co se starými plasty?

Recyklace plastů

Recyklace plastů je dneska velmi časté slovní spojení. Recyklace je takzvané znovu využití. Jak to celé ale probíhá?

Ročně se vyhodí min. 25 kg plastů. Co pak s nimi? Recyklace začíná v třídírně, kde se plasty roztřídí na různé druhy, které se pak dále zpracovávají.  Pracovníci zde oddělují nepatřičné části, které v plastovém odpadu jsou a rozdělují je podle druhů.

Poté dojde k rozdrcení plastů na různě velké částice, které mohou být poté využity v dalším průmyslu. Poté proběhne granulace tohoto rozdrceného plastu. Tyto „granuláty“ se poté zpracovávají například pro stavební účely nebo se z nich mohou vyrobit úplně nové, často zcela odlišné výrobky, než byl původní plast.  Příkladem jsou třeba sáčky, plastové kyblíky nebo také třeba oblečení.

 

Recyklace plastů, sběř plastů

Odpadové hospodářství

Pro naše zákazníky zařizujeme komplexní poradenství a servis v odpadovém hospodářství. Můžeme s Vámi spolupracovat jak jednorázově, tak Vám zařídíme dlouhodobou spolupráci v oblasti odpadů od dopravy plastů až po prevenci a třeba hlášení do integrovaného registru znečištění.

Co se rozumí odpadovým hospodářstvím?

Odpadovým hospodářstvím se rozumí činnosti, kterými se předchází vzniku odpadů, nakládání s nimi a následná péče o místo, kde jsou odpady trvale uloženy a jeho pravidelná kontrola.

Pokud máte firmu a potřebujete poradit ohledně odpadů a ekologie nebo nakládání s odpady, kontaktujte nás, EF Recycling, a my Vám se vším pomůžeme.

Logo Můj deníček - Marek Kotala
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Doporučuji

Venkovní vířivky pro celoroční provoz od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivky. | Digitalizace VHS s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. | Skenování diapozitivů a sken negativů a fotek. Navštivte pobočku Digializace VHS - Marie Cibulkové 26 | Bitcoin Bitmain Antminer Firmware Innosilicon | Maminčiny TOP recepty. Recepty na nejrůznější typy jídel, obědy, večeře. | Rady pro domácnost, Jak udělat, Co je to, Proč | Přihlášení se do služeb internetového bankovnictví a rady a pomoc s přihlášením k ostatním bankovním i nebankovním institucím. | Internetové bankovnictví Mojebanka a George. Nebankovní půjčky od Cofidis, Kamali, Homecredit a další tipy na bankovní i nebankovní služby.