Vytrvalost se dá naučit

Tři mistři úspěchu
0/5
   ( 0 hlasů)
Napoleon Hill, Joseph Murphy, Dale Carnegie

Máme pro vás čtyři jednoduché kroky, které vás dovedou k návyku vytrvat. Nevyžadují příliš inteligence ani vzdělání, možná jen trochu času a úsilí. Těmito kroky jsou:

  1. Konkrétní cíl ve spojení s palčivou touhou po jeho naplnění.
  2. Průběžně realizovaný konkrétní plán.
  3. Mysl obrněná proti negativitě a odrazování. Myslíme tím i vliv rodiny, přátel a známých.
  4. Přátelské spojenectví s někým, kdo vás bude podporovat a půjde s vámi celou vaší cestu až do cíle.

 

Tyto čtyři kroky jsou zásadní pro dosažení úspěchu ve všech oblastech života. Třináct principů naší ftlozofie vám umožní osvojit si tyto čtyři kroky jako návyk. Tyto kroky vám umožní ovládnout svůj finanční osud. Tyto kroky vás povedou ke svobodě a nezávislosti myšlení. Tyto kroky vás povedou k získání většího či menšího jmění. Navádí k získání slávy, moci a světového uznání. Tyto čtyři kroky také garantují trochu "štěstí". Tyto kroky proměňují sny ve skutečnost. Tyto kroky vás také navedou ke zvládnutí strachu a obrní vás vůči odrazování a netečnosti. Odměna pro ty, kteří se naučí tyto čtyři kroky zavést do svého života, je nebývale velká. Je to výsada získat v životě přesně to, po čem prahneme.

Logo Můj deníček - Marek Kotala
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Doporučuji

Venkovní vířivky pro celoroční provoz od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivky. | Digitalizace VHS s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. | Skenování diapozitivů a sken negativů a fotek. Navštivte pobočku Digializace VHS - Marie Cibulkové 26 | Bitcoin Bitmain Antminer Firmware Innosilicon | Maminčiny TOP recepty. Recepty na nejrůznější typy jídel, obědy, večeře. | Rady pro domácnost, Jak udělat, Co je to, Proč | Přihlášení se do služeb internetového bankovnictví a rady a pomoc s přihlášením k ostatním bankovním i nebankovním institucím. | Internetové bankovnictví Mojebanka a George. Nebankovní půjčky od Cofidis, Kamali, Homecredit a další tipy na bankovní i nebankovní služby.