Víra je stav mysli, který lze navodit autosugescí

Víra je stav mysli, který lze navodit autosugescí

Jak začít věřit

Tři mistři úspěchu
0/5
   ( 0 hlasů)
Napoleon Hill, Joseph Murphy, Dale Carnegie

Jak začít s autosugescí

Slova "věřte" nebo "mějte víru" byla vždy zaklínadlem propagátorů náboženství. Nikdy však nikomu pořádně nevysvětlili, jak víru získat. Nikdy neřekli, že víra je stav mysli a může být navozena autosugescí.

Srozumitelným jazykem vám nyní vysvětlíme pravidlo, jak může víra vzklíčit tam, kde zatím není.

Věřte sami sobě a věřte v nekonečno.

Ještě než začneme, měli byste si znovu připomenout, že víra je elixír, který oživuje myšlenku!

Předcházející věta je tak důležitá, že byste si ji měli přečíst ještě jednou a podruhé a potřetí a ještě jednou nahlas!

Víra je začátkem vaší cesty ke zbohatnutí!

Víra dělá zázraky, které není možné vědecky vysvětlit.

Víra je jedinou známou protilátkou proti neúspěchu.

Je známou pravdou, že nakonec začneme věřit tomu, co si sami dlouho opakujeme. Pokud někdo pořád dokola opakuje lež, ostatní jí nakonec uvěří a ještě si budou myslet, že je to pravda.

Jsme tím, čím jsme, díky vibracím myšlenek, které nás během dne napadnou a uchytí se díky podnětům z vnějšího světa. Zbavte se proto všech vlivů jakéhokoli negativního prostředí a vytvořte si svůj vlastní svět. Pokud si uděláte malou inventuru vlastních duševních sil a hodnot, zjistíte, že vaší největší slabinou je nedostatek sebevědomí. Tento problém můžete jednoduše napravit autosugescí, která pomůže nejistotu přeměnit v odvahu. Lze toho dosáhnout pomocí snadného cvičení pozitivního myšlení, během kterého si napíšeme, zapamatujeme a budeme opakovat pozitivní myšlenky, jež se tak stanou součástí našeho podvědomí.

 


zdroj: Napoleon Hill, Joseph Murphy, Dale Carnegie - Tři mistři úspěchu, str. 52 - 54

Logo Můj deníček - Marek Kotala
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Doporučuji

Venkovní vířivky pro celoroční provoz od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivky. | Digitalizace VHS s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. | Skenování diapozitivů a sken negativů a fotek. Navštivte pobočku Digializace VHS - Marie Cibulkové 26 | Bitcoin Bitmain Antminer Firmware Innosilicon | Maminčiny TOP recepty. Recepty na nejrůznější typy jídel, obědy, večeře. | Rady pro domácnost, Jak udělat, Co je to, Proč | Přihlášení se do služeb internetového bankovnictví a rady a pomoc s přihlášením k ostatním bankovním i nebankovním institucím. | Internetové bankovnictví Mojebanka a George. Nebankovní půjčky od Cofidis, Kamali, Homecredit a další tipy na bankovní i nebankovní služby.