Recept na sebedůvěru

Recept na sebedůvěru

Sebedůvěra, jako naše součást

Tři mistři úspěchu
0/5
   ( 0 hlasů)
Napoleon Hill, Joseph Murphy, Dale Carnegie

Zaprvé, vím, že jsem schopen získat to, po čem v životě toužím, proto sám od sebe vyžaduji, abych neustal ve svém snažení, a slibuji, že tak budu usilovně činit.

Zadruhé, jsem si vědom, že mé dominantní myšlenky se nakonec přemění ve skutečnost. Proto se zavazuji, že se každý den po dobu třiceti minut budu věnovat intenzivnímu myšlení, při kterém si představím osobu, jíž se chci stát.

Zatřetí, díky pochopení fungování autosugesce vím, že jakákoli touha v mé mysli si nakonec najde cestu ke svému naplnění. Proto budu denně deset minut věnovat rozvoji své sebedůvěry.

Začtvrté, srozumitelně jsem si napsal popis svého hlavního životního cíle a nepřestanu o něj usilovat, dokud nebudu mít dostatek sebevědomí k jeho naplnění.

Zapáté, chápu, že žádné bohatství ani pozice nemůže mít dlouhého trvání, pokud nevznikne poctivě. Neudělám proto nikdy nic, co by mohlo poškodit někoho dalšího. Přiměji ostatní, aby mi pomáhali, tím, že sám budu pomáhat dalším. Vyvaruji se nenávisti, závisti, sobeckosti a cynismu a budu konat dobro, protože vím, že negativní přístup k ostatním mě nikdy nemůže dovést k úspěchu. Svou vírou v ostatní a v sama sebe přiměji ostatní, aby mi také věřili.

Pod tento návod se podepíši, zapamatuji si jej a budu si jej jednou denně nahlas číst, protože věřím, že takto ovlivním své myšlenky a činy a stanu se úspěšným a nezávislým.Housloví virtuosové dokážou ze svého nástroje vyloudit ty nejpůvabnější tóny. Podobně i vy můžete probudit génia spícího ve vaší hlavě a dosáhnout, jakéhokoli cíle si zamanete.

Abraham Lincoln měl až do svých čtyřiceti pořád smůlu. Byl to takový pan Nikdo, dokud jeden zážitek neprobudil spícího génia v jeho mozku a srdci a nedal tak světu jednoho významného muže. Tento zážitek měl co do činění s láskou a smutkem. Stalo se to prostřednictvím Anne Rutledgeové, ženy, kterou hluboce miloval. Je známo, že láska je velmi úzce spojena s vírou, a proto nikdy netrvá dlouho, než myšlenky s ní spojené najdou svůj duchovní ekvivalent.

Během výzkumu předcházejícího vzniku této knihy autor zjistil, že láska ženy stála za téměř každým významným úspěchem. Láska v lidském srdci a mozku vytváří příhodné prostředí magnetické přitažlivosti, které ústí do vyšších sfér vibrací éteru.


Řeč za miliardu dolarů

Příběh, který se v knize nachází, se stal roku 1900, kdy vznikala společnost United States Steel Corporation. Při čtení nezapomínejte na tato základní fakta, pomohou vám pochopit, jak se podařilo myšlenky přeměnit ve velké bohatství.

Zaprvé, společnost United States Steel Corporation nejdříve vznikla jako nápad v mysli Charlese M. Schwaba.

Zadruhé, ten jej později spojil s vírou.

Za třetí, přesně zformuloval svůj plán dosažení cíle v reálném životě.

Začtvrté, svůj plán uvedl v život během své slavné řeči v univerzitním klubu.

Zapáté, aplikoval svůj plán a s neúnavným úsilím ho naplňoval. Pojistil si jej pevným rozhodnutím nepřestat až do konce.

Zašesté, dosažení úspěchu si pojistil silnou, palčivou touhou, jež jej provázela při všech jeho činech.

Pokud jste si také vždycky říkali, jak vznikne taková velká a úspěšná společnost, příběh United States Steel Corporation by vám to mohl pomoci ozřejmit. A pokud jste někdy pochybovali o tom, že se prostřednictvím nápadu dá zbohatnout, tento příběh vás přesvědčí. Rozhodně stojí za přečtení.


 

 

zdroj: Napoleon Hill, Joseph Murphy, Dale Carnegie - Tři mistři úspěchu, str. 54 - 64

 


Logo Můj deníček - Marek Kotala
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Doporučuji

Venkovní vířivky pro celoroční provoz od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivky. | Digitalizace VHS s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. | Skenování diapozitivů a sken negativů a fotek. Navštivte pobočku Digializace VHS - Marie Cibulkové 26 | Bitcoin Bitmain Antminer Firmware Innosilicon | Maminčiny TOP recepty. Recepty na nejrůznější typy jídel, obědy, večeře. | Rady pro domácnost, Jak udělat, Co je to, Proč | Přihlášení se do služeb internetového bankovnictví a rady a pomoc s přihlášením k ostatním bankovním i nebankovním institucím. | Internetové bankovnictví Mojebanka a George. Nebankovní půjčky od Cofidis, Kamali, Homecredit a další tipy na bankovní i nebankovní služby.