Nutkání otálet Vám nesmí stát v cestě za štěstím

Nutkání otálet Vám nesmí stát v cestě za štěstím

Staňte se mlčenlivým dříčem

Tři mistři úspěchu
0/5
   ( 0 hlasů)
Napoleon Hill, Joseph Murphy, Dale Carnegie

Přesná analýza více než dvaceti pěti tisíc neúspěšných mužů a žen ukázala, že u velké většiny případů byl na vině nedostatek rozhodnosti. To není jen tak nějaké konstatování, je to fakt. Otálení je protikladem rozhodnosti a je společným nepřítelem nás všech.

Až dočtete tuto knihu, budete mít možnost otestovat svou schopnost rychle a konkrétně se rozhodnout, také budete moci vyzkoušet v praxi principy, o kterých tady celou dobu mluvíme. Zkoumání několika stovek lidí, kterým se podařilo vydělat miliony, ukázalo, že všichni měli ve zvyku rychle se rozhodovat, a pokud bylo třeba něco změnit, dělali tak pomalu.

Lidé, již neuspějí na své cestě za bohatstvím, mají vždy něco společného. Je to pomalost rozhodování a rychlost, se kterou své názory mění. Většina lidí, kterým se nepodaří zbohatnout tak, jak si představovali, se obvykle nechává velmi lehce ovlivnit názory ostatních. Dovolí novinám a sousedům, aby mysleli za ně.

Názory jsou tou nejlevnější komoditou na zemi. Každý máme celou řadu názorů připravených pro někoho, kdo nás bude poslouchat. Pokud jste ovlivněni "názory", nikdy neuspějete, protože nebudete schopni přeměnit svou touhu v realitu. Máte svůj vlastní mozek a vlastní názory. Používejte je k tomu, abyste se dobře rozhodovali. Pokud potřebujete nějaká fakta nebo informace - a věřte, že se to bude stávat -, zjistěte si je nenápadně, aniž byste příliš odhalovali účel. Mějte na paměti, že každý, s kým se spojíte, je na tom stejně jako vy - hledá cestu k nabytí majetku.

Pokud mluvíte příliš otevřeně o svých plánech, může vás překvapit, že vás někdo v dosažení vašeho cíle předběhne, a to jen protože jste se příliš odhalili. Jedním z vašich prvních rozhodnutí by tedy mělo být, že budete mít oči a uši otevřené, ale ústa zavřená.

Abyste na něj nezapomněli, mohli byste si následující heslo napsat velkými písmeny a umístit jej někam, kde si ho každý den všimnete. "Řekněte světu, co plánujete udělat, ale nejdřív to ukažte."

Toto heslo je stejné jako rčení: "Důležité jsou činy, ne slova."

Bylo by přínosné, kdyby žádná škola nepřijala studenta, dokud nebude schopen konkretizovat svůj hlavní cíl studia. Také by bylo dobré, kdyby každý student musel absolvovat školení zvyku rozhodovat se. Všichni by pak museli udělat zkoušku, aby jim byl dovolen další postup.

Konkrétní rozhodnutí vždy vyžaduje odvahu, někdy dokonce velkou. Oněch padesát šest mužů, kteří podepsali Deklaraci nezávislosti, riskovalo rozhodnutím podpořit myšlenku svobody své životy. Ten, kdo se rozhodne získat určitou konkrétní práci a přiměje tak svět, aby mu za ni zaplatil, co žádá, nedává v sázku svůj život, ale ekonomickou svobodu. Finanční nezávislost, bohatství, žádaná práce či pozice, nic z toho není dosažitelné pro někoho, kdo otálí, promeškává nebo se odmítá věcmi zabývat, nechce je plánovat či se dožadovat jejich naplnění.zdroj: Napoleon Hill, Joseph Murphy, Dale Carnegie - Tři mistři úspěchu, str. 115 - 118

Logo Můj deníček - Marek Kotala
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Doporučuji

Venkovní vířivky pro celoroční provoz od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivky. | Digitalizace VHS s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. | Skenování diapozitivů a sken negativů a fotek. Navštivte pobočku Digializace VHS - Marie Cibulkové 26 | Bitcoin Bitmain Antminer Firmware Innosilicon | Maminčiny TOP recepty. Recepty na nejrůznější typy jídel, obědy, večeře. | Rady pro domácnost, Jak udělat, Co je to, Proč | Přihlášení se do služeb internetového bankovnictví a rady a pomoc s přihlášením k ostatním bankovním i nebankovním institucím. | Internetové bankovnictví Mojebanka a George. Nebankovní půjčky od Cofidis, Kamali, Homecredit a další tipy na bankovní i nebankovní služby.