Jak získat vysněnou pozici

Jak získat vysněnou pozici

Cesta k vysněné pozici

Tři mistři úspěchu
0/5
   ( 0 hlasů)
Napoleon Hill, Joseph Murphy, Dale Carnegie

  1. Rozhodněte se přesně, jaký typ práce chcete dělat. Pokud taková pozice ještě neexistuje, můžete ji vytvořit. 
  2. Vyberte si společnost či osobu, pro které chcete pracovat. 
  3. Nastudujte si informace o svém budoucím zaměstnavateli ohledně personální politiky, osobností a možností zlepšení. 
  4. Kriticky zanalyzujte sami sebe, svá nadání a schopnosti. Zjistěte, co můžete nabídnout, a naplánujte si cesty a způsoby, jak úspěšně dodávat své služby. 
  5. Zapomeňte na "práci". Zapomeňte na to, zda někde mají místo. Zapomeňte na obvyklé dotazy typu: "Vzali byste mě?" Soustřeďte se na to, co můžete sami nabídnout. 
  6. Pokud jste svůj plán již vymysleli, požádejte někoho zkušeného, aby vám pomohl jej atraktivně a detailně sepsat. 
  7. Představte svůj plán odpovědné osobě. Každá firma neustále hledá lidi, kteří nabízejí něco, co ostatní nemají, ať už jsou to nápady, služby nebo známosti. Každá firma má místo pro toho, kdo má konkrétní plán pro rozvoj firmy.

Tento proces vám může zabrat několik dnů či týdnů navíc. Rozdíl v příjmu a ohodnocení vám však ušetří léta dřiny. Tento způsob získání práce má mnoho výhod, ale tou největší je časová úspora od jednoho roku do pěti let v kariérním postupu.

 

zdroj: Napoleon Hill, Joseph Murphy, Dale Carnegie - Tři mistři úspěchu, str.  95 - 96

Logo Můj deníček - Marek Kotala
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Doporučuji

Venkovní vířivky pro celoroční provoz od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivky. | Digitalizace VHS s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. | Skenování diapozitivů a sken negativů a fotek. Navštivte pobočku Digializace VHS - Marie Cibulkové 26 | Bitcoin Bitmain Antminer Firmware Innosilicon | Maminčiny TOP recepty. Recepty na nejrůznější typy jídel, obědy, večeře. | Rady pro domácnost, Jak udělat, Co je to, Proč | Přihlášení se do služeb internetového bankovnictví a rady a pomoc s přihlášením k ostatním bankovním i nebankovním institucím. | Internetové bankovnictví Mojebanka a George. Nebankovní půjčky od Cofidis, Kamali, Homecredit a další tipy na bankovní i nebankovní služby.