Budoucnost v podnikání

Budoucnost v podnikání

Jak se bude vyvíjet podnikání v budoucích letech

Tři mistři úspěchu
0/5
   ( 0 hlasů)
Napoleon Hill, Joseph Murphy, Dale Carnegie

Lidé, kteří nyní na trhu nabízejí své služby, si musejí povšimnout velké změny, jež nastala v oblasti vztahů mezi zaměstnancem a zaměstnavatelem. Přijde čas, kdy hlavním faktorem v marketingu a nabízení služeb bude "zlaté pravidlo", ne však "pravidlo zlata". Budoucí vztah mezi zaměstnancem a zaměstnavatelem bude mít více povahu partnerství, jež je založeno na těchto stavebních kamenech: 

 

A. Zaměstnanec

B. Zaměstnavatel

C. Veřejnost, které se služby poskytují

 

Tento způsob nabízení služeb je nový z mnoha důvodů . Jedním z nich je, že zaměstnanec a zaměstnavatel budoucnosti se musejí považovat za kolegy se společným zájmem poskytovat kvalitní služby. V  dobách dávno minulých to často fungovalo tak, že zaměstnanci a zaměstnavatelé často handlovali mezi sebou, aniž by si uvědomovali, že ten, kdo to všechno zaplatí, je zákazník. V budoucnu bude pravidlem, že zaměstnanci i zaměstnavatelé nebudou těžit ze zákazníků. Vlastně jediným zaměstnavatelem bude veřejnost a každý, kdo chce v budoucnu úspěšně nabízet své služby, na to musí myslet.

Slušnost a služba jsou heslem současnosti a platí pro každého v oblasti služeb. Pravidlo upřednostňuje zákazníka dokonce víc než zaměstnavatele, protože praxe je taková, že všichni, zaměstnanec i zaměstnavatel, pracují pro veřejnost, které služby poskytují. Pokud se jim nedaří poskytovat kvalitní služby, ztrácejí své privilegium sloužit.zdroj: Napoleon Hill, Joseph Murphy, Dale Carnegie - Tři mistři úspěchu, str. 96 - 97

Logo Můj deníček - Marek Kotala
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Doporučuji

Venkovní vířivky pro celoroční provoz od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivky. | Digitalizace VHS s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. | Skenování diapozitivů a sken negativů a fotek. Navštivte pobočku Digializace VHS - Marie Cibulkové 26 | Bitcoin Bitmain Antminer Firmware Innosilicon | Maminčiny TOP recepty. Recepty na nejrůznější typy jídel, obědy, večeře. | Rady pro domácnost, Jak udělat, Co je to, Proč | Přihlášení se do služeb internetového bankovnictví a rady a pomoc s přihlášením k ostatním bankovním i nebankovním institucím. | Internetové bankovnictví Mojebanka a George. Nebankovní půjčky od Cofidis, Kamali, Homecredit a další tipy na bankovní i nebankovní služby.