Motivační video

Motivační video

úspěch, motivace a cíl

17.09.2014
Top
0/5
   ( 0 hlasů)
Marek Kotala

Úspěch je výsledkem motivace k nějakému cíli. Rád se podívám na podobné videa, které mě posunou o kousek dále.

 

 

Best motivation video EVER:

Nikdy v životě nepřijde ten moment.. kdy bude ta správná chvíle na správné rozhodnutí. 

Pokud čekáš na perfektní, perfektní moment... perfektní načasování, nikdy to nepřijde. Víš co musíš udělat? Vytvořit perfektní chvíli. A perfektní příležitost a perfektní situaci.

Hodně lidí se stane pohodlnými. Přestanou růst, přestanou cokoliv chtít.. začnou být spokojení. Lidé dělají práci, kterou nemají rádi. Práci, z které je jim zle. Když si nejdete za svým cílem, tak doslova pácháte duchovní sebevraždu. Když máte nějaký cíl, za kterým si můžete jít, který vás vytáhne z pohodlí, najdete v sobě talent a schopnosti, o kterých jste ani netušili!

Když vás navštíví posel utrpení, jak se zachováte? Co vás udrží ve hře?

Jsou věci, které si myslíš, že nemusíš znát, které se stačí naučit jen projednou...ale které ti můžou zachránit život, protože jsi o nich věděl. Dokud se nepokusíte udělat něco víc, než co už jste zvládli, nikdy nepororostete. Vzpomeňte si na věci, o kterých jste si namluvili, že pro ně nejste dost dobří. Věci, které jste si rozmluvili.

Pokud čekáte na svého souseda, aby to za vás udělal, nejspíš se to nestane. Pokud čekáte na matku nebo na otce, ti mohou být tak ustrašení, že nerozumí příležitosti, kterou máš. Nemá cenu na ně čekat. Nepros obyčejné, aby byli mimořádní. Nepros ani dobré aby byli mimořádní!

PROSTĚ BUĎ MIMOŘÁDNÝ !

A budeš přitahovat mimořádné!

Jaký důvod vás udrží ve hře, čeho se můžete držet, s čím můžete počítat, o čem víte, že vás znova postaví na nohy.

Najděte ten důvod! Jestli nejsi, kde máš být, jestli nejsi, kde chceš být, jestli nemáš to co chceš, jestli nejsi tam, kde bys v tomhle okamžiku měl být. Nemá to nic společného se systémem, ale má to všechno společného s tím, že dost neobětuješ.

Chci, abys z toho snu udělal skutečnost. Protože jestli ne, tak budeš pracovat pro někoho jiného, aby se jejich sny staly skutečností.

 

Všichni jsou proti tobě a už v tebe nevěří. Dobře vím, že je to osamělý pocit. Osamělý pocit, hlavně když jsou to lidé, pro které to děláš. Většina lidí si vezme svou velikost a své nápady spolu s sebou do hrobu. Poslouchej mě, kdyby to bylo snadné, dělal by to každý. Jsou lidé, kteří teď otročí v práci a přitom nechtějí. Nesnášejí svou práci, ale stejně ji dělají.

 

Nejbohatším místem na planetě je hřitov. Protože tam najdete vynálezy o kterých jsme nikdy neslyšeli. Nápady a sny, které se nikdy nestaly skutečností. Naděje a touhy, podle kterch nikdo nikdy nejednal. Otázka zní, co budeš dělat ty se svým časem? Co tě žene dopředu? Velikost je mnoho malých věcí udělaných správně. Den za dnem, trénink za tréninkem, poslušnost za poslušností, den za dnem.

 

Když se vám to nepodaří, když se stane něco nepředvídatelného, jak znějí důvody, které vás udrží na nohou? Nikdy, nikdy nebudeš úspěšný dokud neproměníš svou bolest ve výsadu. Dokud nedovolíš bolesti posunout tě odkud zrovna jsi, posunout tě tam, kde potřebuješ být. Přestaň utíkat od své bolesti! A prijmi svou bolest! Tvoje bolest se stane součástí tvojí HRDOSTI, součástí tvého výsledku!

Vyzývám tě, ZABER!

Je snadné být na dně. Není třeba se snažit, abys byl nula. Žádnou motivaci, ani touhu k tomu abys zůstal ležet na zemi. Ale je třeba všechno, co v sobě máš, aby ses sebral a řek: JÁ SE NEVZDÁM ! To, cos udělal minulý týden se nepočítá. Dnešní den, dnešní den je jediný důležitý den. 86400 vteřin denně! A jak je využiješ je rozhodující! 86400 denně! A co uděláš dnes, rozhodne o tom, kým jsi! Nikdo nebude mluvit o tom, cos dělal minulý týden.

Tvůj největší nepřítel jsi ty sám!

Africké přísloví říká: "Když zmizí protivník uvnitř, protivník venku nám nemůže ublížit."

Máš tuhle životní příležitost, která neznamená vůbec nic, pokud ji nevyužiješ! POVSTAŇ ZNOVU A BOJUJ!

Říkám vám, pokud vás život srazí k zemi, snažte se dopadnout na záda, protože jestli se dokážete podívat nahoru, dokážete se dostat nahoru! Jestli to dost chceš, tak běž a bojuj za to. Pracuj dnem a nocí. Obětuj tomu čas, klid a spánek. Pokud je to všechno, o čem sníš a toužíš a život je bez toho bezcenný a zbytečný. Ten čas je teď, pokud chceš žít podle svých představ, musíš začít říkat ANO svému životu! Musíš začít říkat ANO svým snům! ANO tvé přicházející budoucnosti! ANO tvému potenciálu!

 

Namísto slova NE! Až umřeš, umírej spokojený! Nezanechej žádné nesplněné sny. Nezanechej za sebou žádné nevyužité příležitosti. Než opustíš tuhle zemi, dosáhni všeho, čeho můžeš dosáhnout. Poslouchej mě, jednoho dne tady můžeš být! Ale nikdy k tomu nedojde jestli se vzdáš! jestli se poddáš! Jestli skončíš!

 

A nakonec... MUSÍTE CHTÍT ZVÍTĚZIT, STEJNĚ TAK JAKO CHCETE DÝCHAT

Logo Můj deníček - Marek Kotala
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Doporučuji

Venkovní vířivky pro celoroční provoz od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivky. | Digitalizace VHS s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. | Skenování diapozitivů a sken negativů a fotek. Navštivte pobočku Digializace VHS - Marie Cibulkové 26 | Bitcoin Bitmain Antminer Firmware Innosilicon | Maminčiny TOP recepty. Recepty na nejrůznější typy jídel, obědy, večeře. | Rady pro domácnost, Jak udělat, Co je to, Proč | Přihlášení se do služeb internetového bankovnictví a rady a pomoc s přihlášením k ostatním bankovním i nebankovním institucím. | Internetové bankovnictví Mojebanka a George. Nebankovní půjčky od Cofidis, Kamali, Homecredit a další tipy na bankovní i nebankovní služby.