... my zvítězíme, protože milujeme, co děláme !

... my zvítězíme, protože milujeme, co děláme !

a děláme to rádi a důsledně

01.05.2014
Steve Jobs
0/5
   ( 0 hlasů)
Marek Kotala

Jako ředitel společnosti a také 3D grafik jsem zanícený fanoušek nových technologií a směrů, kterými se můžeme jako tvůrci webových stránek vydat. Tento blog jsme nespustili pouze jako prostředek k dosažení lepší informovanosti našich klientů nebo k lepší optimalizaci webových stránek, ale sám si tento blog představuji jako takové "plkátko", "soukromý facebook" či něco v podobném duchu, kde se mohu nejen já, ale všichni lidé z našeho týmu podělit o současné dění ve firmě nebo o informace z nových technologí.

 

Nic neskrýváme a chceme, aby každý náš klient věděl, co vše od nás může očekávat. Věděl o změnách ve firmě, aktuálním dění, směru kam se vydáváme atd... Přeci jen se chceme o klienta starat opravdu ve stylu "FULL SERVIS".

 

Rád studuji historii a život velkých lidí a v současnosti čtu knihu od Waltera Isaacsona - Steve Jobs. V knize mne zaujala spousta frází a životních událostí a právě jednu z nich bych vám chtěl citovat. Hodně se s touto frází ztotožňuji a myslím si, že pokud nemá v mém týmu někdo svou práci rád nadevše a neodevzdá ji svou "duši", tak ho raději vyměním, než abych jej k něčemu přemlouval.

 

,,Čím jsem starší, tím víc chápu, jak je důležtá motivace. Zune nestála za nic, protože lidé od Microsoftu nemají ve skutečnosti rádi hudbu nebo umění tak jako my. My jsme zvítězili, protože hudbu upřímně milujeme. iPod jsme dělali pro sebe, a když člověk dělá něco pro sebe nebo pro svoje nejlepší přátele a rodinu, nemůže udělat špatnou věc. Když ale něco nemáte rádi, tak se kvůli tomu nepřetrhnete, nebudete kvůli tomu dělat po večerech a o víkendech a neobětujete tomu první poslední "


zdroj: Steve Jobs od Waltera Isaacsona, kapitola třicátá, strana 494

 

Logo Můj deníček - Marek Kotala
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Doporučuji

Venkovní vířivky pro celoroční provoz od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivky. | Digitalizace VHS s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. | Skenování diapozitivů a sken negativů a fotek. Navštivte pobočku Digializace VHS - Marie Cibulkové 26 | Bitcoin Bitmain Antminer Firmware Innosilicon | Maminčiny TOP recepty. Recepty na nejrůznější typy jídel, obědy, večeře. | Rady pro domácnost, Jak udělat, Co je to, Proč | Přihlášení se do služeb internetového bankovnictví a rady a pomoc s přihlášením k ostatním bankovním i nebankovním institucím. | Internetové bankovnictví Mojebanka a George. Nebankovní půjčky od Cofidis, Kamali, Homecredit a další tipy na bankovní i nebankovní služby.