Moc výmluv

Moc výmluv

Top Ten

10.02.2015
Robert Kiyosaki
0/5
   ( 0 hlasů)
Robert T. Kiyosaki

 

Mnozí lidé se chtějí stát podnikateli, ale vždycky si najdou nějakou výmluvu, proč nemohou odejít ze zaměstnání. Například:

 

1. „Nemám dost peněz."

2. „Nemohu dát výpověď, protože musím živit rodinu."

3. „Nemám žádné konexe."

4. „Nejsem dost chytrý."

5. „Nemám čas. Mám spoustu práce."

6. „Neznám nikoho, kdo by mi pomohl."

7. „Vybudovat byznys trvá moc dlouho."

8. „Mám strach. Budování byznysu je příliš riskantní."

9. „Nerad jednám se zaměstnanci."

10. „Jsem příliš starý."

 

Přítel, který mi dal přečíst článek profesora Stevensona mi řekl: „Každé dvouleté dítě je odborník na výmluvy." Pak dodal: „Lidé, kteří se chtějí stát podnikateli, zůstávají v zaměstnání většinou proto, že mají nějakou výmluvu, proč nemohou dát výpověď. Pro tyto lidi jsou jejich výmluvy mnohem mocnější než jejich sny."

 

 

 

zdroj: Robert T. Kiyosaki - Co máte vědět než začnete podnikat, str. 14


Logo Můj deníček - Marek Kotala
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Doporučuji

Venkovní vířivky pro celoroční provoz od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivky. | Digitalizace VHS s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. | Skenování diapozitivů a sken negativů a fotek. Navštivte pobočku Digializace VHS - Marie Cibulkové 26 | Bitcoin Bitmain Antminer Firmware Innosilicon | Maminčiny TOP recepty. Recepty na nejrůznější typy jídel, obědy, večeře. | Rady pro domácnost, Jak udělat, Co je to, Proč | Přihlášení se do služeb internetového bankovnictví a rady a pomoc s přihlášením k ostatním bankovním i nebankovním institucím. | Internetové bankovnictví Mojebanka a George. Nebankovní půjčky od Cofidis, Kamali, Homecredit a další tipy na bankovní i nebankovní služby.