Poznámka k poznámce

Poznámka k poznámce

Úkolovník jednoho ředitele

01.02.2014
Myšlenky a vize
0/5
   ( 0 hlasů)
Marek Kotala

Sobota a neděle jsou dny, kdy se věnuji poznámkám a píši si poznámky k poznámce :D. Snažím se tak dohonit vše, co jsem si naplánoval přes týden, ale díky vytíženosti důležitějšími úkoly jsem nebyl schopen splnit vše, co jsem si napsal.

 

No a tak často vzniká na mé Windows ploše poznámka k poznámce :D. Věřím tomu, že tak jak velcí lidé a hlavně velcí podnikatelé pracují vlastně celé dny, noci, o prázdninách i dovolených, tak i já se k nim jednou přiblížim. Systematicky a postupně jdu krok za krokem k úspěchu a "odbavuji" co jsem si předsevzal, co mne napadlo a co bych chtěl dělat.

 

A pro ukázku zde přikládám, jak mé poznámky vypadaly před Vánoci 2013 a následně (abych měl o Vánocích alespoň trochu volna) jak se mi je podařilo "pokrátit". Dnes v novém roce 2014 na konci ledna je však situace již stejná jako předtím - úkolovník plný poznámek, v hlavě spousty dalších nápadů, času nedostatek a spousty a spousty práce přede mnou :).

Úkolovník a zadání - Marek Kotala (před Vánoci 2013)

Poznámky

 

Úkolovník a zadání - Marek Kotala (Vánoce 2013)

Poznámky redukce

Logo Můj deníček - Marek Kotala
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Doporučuji

Venkovní vířivky pro celoroční provoz od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivky. | Digitalizace VHS s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. | Skenování diapozitivů a sken negativů a fotek. Navštivte pobočku Digializace VHS - Marie Cibulkové 26 | Bitcoin Bitmain Antminer Firmware Innosilicon | Maminčiny TOP recepty. Recepty na nejrůznější typy jídel, obědy, večeře. | Rady pro domácnost, Jak udělat, Co je to, Proč | Přihlášení se do služeb internetového bankovnictví a rady a pomoc s přihlášením k ostatním bankovním i nebankovním institucím. | Internetové bankovnictví Mojebanka a George. Nebankovní půjčky od Cofidis, Kamali, Homecredit a další tipy na bankovní i nebankovní služby.